Menu
Sepetiniz

Spesiyal Büyük Kutu

36 Adet el yapımı çikolata kutusu

  • Küçük kaçamaklardan doğan büyük mutlulukların baş rol oyuncusu çikolata. Ba'De Çikolata Atölye'nin sanatsal dokunuşlarıyla bambaşka bir lezzet serüvenine dönüşüyor.Farklı damak tadlarına hitap eden el yapımı çikolataların her birinin içinde birbirinden harika lezzetler gizli.Çikolata aşkını bizzat deneyimlemek ,hem kendinizi ,hemde sevdiklerinizi damaklarda iz bırakan bu muhteşem lezzetlerle mutlu edebilirsiniz.
  • İÇİNDEKİLER: 2 adet bitter crunch, 2 adet bitter vişne, 2 adet bitter frambuaz, 2 adet bitter limon, 2 adet bitter damla sakızı, 2 adet karamel, 2 adet bitter tahin, 2 adet bitter balzemik sirke & çilek, 2 adet bitter portakal, bitter cornflakes roche,2 adet sütlü sahlep, 2 adet süt reçeli, 2 adet sütlü kahve, 2 adet sütlü karamel, 2 adet nutella & vanilya, 2 adet sütlü orman meyveli, 2 adet çilek cheesecake, 2 adet sütlü kaamel, sütlü cornflakes roche 
  • SAKLAMA KOŞULLARI: Serin ve kuru yerde 18-22 derecede saklayınız.
  • ALLERJEN UYARISI: Süt ve süt ürünleri içerebilir. Ürünlerimizin hiçbir çeşidinde domuz yağı, katkıları ve alkol bulunmamaktadır. Ürünlerimizde taze meyve ve baharatlar kullanılmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Bloklar, Sekmeler veya Akordiyonlar herhangi bir ürüne veya belirli ürün gruplarına atanabilir, örneğin tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere sahip ürünler, nitelikler, fiyat aralığı vb. Gelişmiş seçenekler aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri gösterecektir.

Ayrıca, herhangi bir modül cihaz (masaüstü / tablet / telefon), müşteri oturum açma durumu ve diğer kriterlere göre seçilerek etkinleştirilebilir. Olasılıkları hayal edin.
Design, Hosting & Support By Shopgez.com