Menu
Sepetiniz
Sizin için mağazamızı yeniliyoruz.

Fıstıklı Hurma

İçi Antep fıstıklı, dışı bitter çikolata kaplı.İçerisinde; şeker,kakao yağı,tam yağlı süttozu,kakao kütlesi,emülgatör(soya lesitini), doğal vanilya aroması. SAKLAMA KOŞULLARI: Serin ve kuru yerde 18-24 derecede saklayınız. ALLERJEN UYARISI: Süt ve süt ürünleri, fıstık içerebilir. Ürünlerimizin hiçbir çeşidinde domuz yağı, katkıları ve alkol bulunmamaktadır.Ürünlerimizde taze meyve ve baharatlar kullanılmaktadır. Tavsiye Edilen Tüketim Süresi: Üretim tarihinden itibaren 1 aydır.Üretim ve tüketim tarihi ambalaj üzerindedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Bloklar, Sekmeler veya Akordiyonlar herhangi bir ürüne veya belirli ürün gruplarına atanabilir, örneğin tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere sahip ürünler, nitelikler, fiyat aralığı vb. Gelişmiş seçenekler aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri gösterecektir.

Ayrıca, herhangi bir modül cihaz (masaüstü / tablet / telefon), müşteri oturum açma durumu ve diğer kriterlere göre seçilerek etkinleştirilebilir. Olasılıkları hayal edin.
Design, Hosting & Support By Shopgez.com