Menu
Sepetiniz

Spesiyal Çikolata Kutusu

Spesiyal Çikolata Kutusu
Spesiyal Çikolata Kutusu
265,00TL
 • Model: bordospesiyal

 • Ramazana Özel Koleksiyon
  Ramazana özel tasarım kutuda gerçek Belçika çikolatasıyla özenle hazırladığımız spesiyal çikolatalardan oluşan lezzet şölenine davet ediyor. Hepsi kutu içerisinde sizi bekliyor.
     • Küçük kaçamaklardan doğan büyük mutlulukların baş rol oyuncusu çikolata. Ba'De Çikolata Atölye'nin sanatsal dokunuşlarıyla bambaşka bir lezzet serüvenine dönüşüyor.Farklı damak tadlarına hitap eden el yapımı çikolataların her birinin içinde birbirinden harika lezzetler gizli.Çikolata aşkını bizzat deneyimlemek ,hem kendinizi ,hemde sevdiklerinizi damaklarda iz bırakan bu muhteşem lezzetlerle mutlu edebilirsiniz.
     • İÇİNDEKİLER:2 adet Antep fıstıklı çikolata, 2 adet salepli çikolata, 2 adet tahinli, 2 adet sütlü crunch, 2 adet bitter karamelli, 2 adet bitter crunch 
     • SAKLAMA KOŞULLARI: Serin ve kuru yerde 18-22 derecede saklayınız.
     • ALLERJEN UYARISI: Süt ve süt ürünleri içerebilir. Ürünlerimizin hiçbir çeşidinde domuz yağı, katkıları ve alkol bulunmamaktadır. Ürünlerimizde taze meyve ve baharatlar kullanılmaktadır.
     • Yorum Yap

      Not: HTML'e dönüştürülmez!
      Kötüİyi
      Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Bloklar, Sekmeler veya Akordiyonlar herhangi bir ürüne veya belirli ürün gruplarına atanabilir, örneğin tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere sahip ürünler, nitelikler, fiyat aralığı vb. Gelişmiş seçenekler aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri gösterecektir.

      Ayrıca, herhangi bir modül cihaz (masaüstü / tablet / telefon), müşteri oturum açma durumu ve diğer kriterlere göre seçilerek etkinleştirilebilir. Olasılıkları hayal edin.
      Design, Hosting & Support By Shopgez.com